PDZ6.2BGWX
NexperiaNexperia
PDZ6.2BGWX Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PDZ6.2BGWX
Fabrikatzaileak / Marka: Nexperia
Produktuaren Deskribapena PDZ6.2BGWSOD123SOD2
Fitxak: PDZ6.2BGWX.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
PDZ6.2BGWXren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PDZ6.2BGWX fabrikatzailea Nexperia
deskribapena PDZ6.2BGWSOD123SOD2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3588536 pcs Datuen fitxa PDZ6.2BGWX.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 6.2V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 1.1V @ 100mA
tolerantzia ±2% Hornitzaileen gailuen paketea SOD-323
Series - Energia - Max 400mW
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua SC-76, SOD-323
Beste izenak 1727-7710-2
PDZ6.2BGWX-ND
Tenperatura operatiboa 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Inpedantzia (Max) (Zzt) 50 Ohms
Deskribapen zehatza Zener Diode 6.2V 400mW ±2% Surface Mount SOD-323 Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 500nA @ 3V