PDZ15BGWJ
NexperiaNexperia
PDZ15BGWJ Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PDZ15BGWJ
Fabrikatzaileak / Marka: Nexperia
Produktuaren Deskribapena PDZ15BGWSOD123SOD2
Fitxak: PDZ15BGWJ.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
PDZ15BGWJren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PDZ15BGWJ fabrikatzailea Nexperia
deskribapena PDZ15BGWSOD123SOD2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 644881 pcs Datuen fitxa PDZ15BGWJ.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 15V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 1.1V @ 100mA
tolerantzia ±2% Hornitzaileen gailuen paketea SOD-323
Series - Energia - Max 400mW
Packaging Original-Reel® Pakete / kasua SC-76, SOD-323
Beste izenak 1727-7764-6 Tenperatura operatiboa 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Inpedantzia (Max) (Zzt) 15 Ohms
Deskribapen zehatza Zener Diode 15V 400mW ±2% Surface Mount SOD-323 Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 50nA @ 11V
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
PDZ15BZ
PDZ15BZ
fabrikatzaileak: Nexperia
deskribapena: DIODE ZENER 14.98V SOD323
Stockean: 5178641 pcs
Deskarga: PDZ15BZ.pdf
RFQ
PDZ15B,115
PDZ15B,115
fabrikatzaileak: Nexperia
deskribapena: DIODE ZENER 15V 400MW SOD323
Stockean: 2798966 pcs
Deskarga: PDZ15B,115.pdf
RFQ
PDZ15B/DG/B3,115
PDZ15B/DG/B3,115
deskribapena: DIODE ZENER 14.66V 400MW SOD323
Deskarga: PDZ15B/DG/B3,115.pdf
PDZ16B,115
PDZ16B,115
deskribapena: DIODE ZENER 16V 400MW SOD323
Deskarga: PDZ16B,115.pdf
PDZ15B,135
PDZ15B,135
Deskarga: PDZ15B,135.pdf
PDZ15B/ZLF
PDZ15B/ZLF
Deskarga: PDZ15B/ZLF.pdf
PDZ16B/ZLF
PDZ16B/ZLF
deskribapena: DIODE ZENER 16.18V 400MW SOD323