PBLS6003D,115
NexperiaNexperia
Nexperia
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PBLS6003D,115
Fabrikatzaileak / Marka: Nexperia
Produktuaren Deskribapena TRANS NPN PREBIAS/PNP 0.6W 6TSOP
Fitxak: PBLS6003D,115.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
PBLS6003D,115ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PBLS6003D,115 fabrikatzailea Nexperia
deskribapena TRANS NPN PREBIAS/PNP 0.6W 6TSOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1081917 pcs Datuen fitxa PBLS6003D,115.pdf
Tentsioa - Kolektoreen igorlearen banaketa (Max) 50V, 60V Vce saturazioa (Max) @ Ib, Ic 150mV @ 500µA, 10mA / 340mV @ 100mA, 1A
Transistore mota 1 NPN Pre-Biased, 1 PNP Hornitzaileen gailuen paketea 6-TSOP
Series - Erresistentzia - Emisorea Base (R2) 10 kOhms
Erresistentzia - Base (R1) 10 kOhms Energia - Max 600mW
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua SC-74, SOT-457
Beste izenak 1727-5706-2
568-7251-2-ND
PBLS6003D T/R
PBLS6003D T/R-ND
PBLS6003D,115-ND
Muntaketa mota Surface Mount
Maiztasuna - Trantsizioa 185MHz Deskribapen zehatza Pre-Biased Bipolar Transistor (BJT) 1 NPN Pre-Biased, 1 PNP 50V, 60V 100mA, 700mA 185MHz 600mW Surface Mount 6-TSOP
DC Korrontearen Gaineko (hFE) (Min) @ Ic, Vce 30 @ 5mA, 5V / 150 @ 500mA, 5V Uneko - Bildumaren ebaketa (gehienez) 1µA, 100nA
Oraina - Bildumagilea (Ic) (Max) 100mA, 700mA Oinarriaren zati kopurua PBLS6003