BZX84W-B15F
NexperiaNexperia
BZX84W-B15F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BZX84W-B15F
Fabrikatzaileak / Marka: Nexperia
Produktuaren Deskribapena BZX84W-B15/SOT323/SC-70
Fitxak: BZX84W-B15F.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
BZX84W-B15Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BZX84W-B15F fabrikatzailea Nexperia
deskribapena BZX84W-B15/SOT323/SC-70 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 394695 pcs Datuen fitxa BZX84W-B15F.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 15V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 900mV @ 10mA
tolerantzia ±2% Hornitzaileen gailuen paketea SC-70
Series Automotive, AEC-Q101 Energia - Max 40W
Packaging Original-Reel® Pakete / kasua SC-70, SOT-323
Beste izenak 1727-8253-6 Tenperatura operatiboa 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Inpedantzia (Max) (Zzt) 30 Ohms
Deskribapen zehatza Zener Diode 15V 40W ±2% Surface Mount SC-70 Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 50nA @ 10.5V