BZX384-B56Z
NexperiaNexperia
BZX384-B56Z Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BZX384-B56Z
Fabrikatzaileak / Marka: Nexperia
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 56V SOD323
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
30000 pcs
  • Mezua
BZX384-B56Zren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BZX384-B56Z fabrikatzailea Nexperia
deskribapena DIODE ZENER 56V SOD323 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2424013 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 56V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 1.1V @ 100mA
tolerantzia ±2% Hornitzaileen gailuen paketea SOD-323
Series Automotive, AEC-Q101 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua SC-76, SOD-323 Beste izenak 934057391145
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C Muntaketa mota Surface Mount
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Inpedantzia (Max) (Zzt) 200 Ohms
Deskribapen zehatza Zener Diode 56V ±2% Surface Mount SOD-323 Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 5nA @ 39.2V
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
BZX384-B47,115
BZX384-B47,115
fabrikatzaileak: Nexperia
deskribapena: DIODE ZENER 47V 300MW SOD323
Stockean: 1410046 pcs
Deskarga:
RFQ
BZX384-B5V6,115
BZX384-B5V6,115
fabrikatzaileak: Nexperia
deskribapena: DIODE ZENER 5.6V 300MW SOD323
Stockean: 1791000 pcs
Deskarga:
RFQ