BZT52-C4V7J
NexperiaNexperia
BZT52-C4V7J Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BZT52-C4V7J
Fabrikatzaileak / Marka: Nexperia
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 4.7V 350MW SOD123
Fitxak: BZT52-C4V7J.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
BZT52-C4V7Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BZT52-C4V7J fabrikatzailea Nexperia
deskribapena DIODE ZENER 4.7V 350MW SOD123 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 482590 pcs Datuen fitxa BZT52-C4V7J.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 4.7V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 900mV @ 10mA
tolerantzia ±6.4% Hornitzaileen gailuen paketea SOD-123
Series Automotive, AEC-Q101 Energia - Max 350mW
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua SOD-123
Beste izenak 1727-7756-1 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Inpedantzia (Max) (Zzt) 78 Ohms
Deskribapen zehatza Zener Diode 4.7V 350mW ±6.4% Surface Mount SOD-123 Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 3µA @ 2V