BZT52-C3V3J
NexperiaNexperia
BZT52-C3V3J Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BZT52-C3V3J
Fabrikatzaileak / Marka: Nexperia
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 3.3V 350MW SOD123
Fitxak: BZT52-C3V3J.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
30000 pcs
  • Mezua
BZT52-C3V3Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BZT52-C3V3J fabrikatzailea Nexperia
deskribapena DIODE ZENER 3.3V 350MW SOD123 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3683316 pcs Datuen fitxa BZT52-C3V3J.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 3.3V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 900mV @ 10mA
tolerantzia ±6.1% Hornitzaileen gailuen paketea SOD-123
Series Automotive, AEC-Q101 Energia - Max 350mW
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua SOD-123
Beste izenak 1727-7754-2
BZT52-C3V3J-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Inpedantzia (Max) (Zzt) 95 Ohms
Deskribapen zehatza Zener Diode 3.3V 350mW ±6.1% Surface Mount SOD-123 Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 5µA @ 1V