BZT52-B8V2J
NexperiaNexperia
BZT52-B8V2J Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BZT52-B8V2J
Fabrikatzaileak / Marka: Nexperia
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 8.2V 590MW SOD123
Fitxak: BZT52-B8V2J.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
30000 pcs
  • Mezua
BZT52-B8V2Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BZT52-B8V2J fabrikatzailea Nexperia
deskribapena DIODE ZENER 8.2V 590MW SOD123 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3397215 pcs Datuen fitxa BZT52-B8V2J.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 8.2V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 900mV @ 10mA
tolerantzia ±1.95% Hornitzaileen gailuen paketea SOD-123
Series Automotive, AEC-Q101 Energia - Max 590mW
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua SOD-123
Beste izenak 1727-7746-2
BZT52-B8V2J-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TA)
Muntaketa mota Surface Mount Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Inpedantzia (Max) (Zzt) 10 Ohms Deskribapen zehatza Zener Diode 8.2V 590mW ±1.95% Surface Mount SOD-123
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 700nA @ 5V