BZT52-B62X
NexperiaNexperia
BZT52-B62X Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BZT52-B62X
Fabrikatzaileak / Marka: Nexperia
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 62V 590MW SOD123
Fitxak: BZT52-B62X.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
BZT52-B62Xren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BZT52-B62X fabrikatzailea Nexperia
deskribapena DIODE ZENER 62V 590MW SOD123 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2241861 pcs Datuen fitxa BZT52-B62X.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 62V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 900mV @ 10mA
tolerantzia ±1.94% Hornitzaileen gailuen paketea SOD-123
Series Automotive, AEC-Q101 Energia - Max 590mW
Pakete / kasua SOD-123 Beste izenak 934071169115
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TA) Muntaketa mota Surface Mount
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Inpedantzia (Max) (Zzt) 140 Ohms
Deskribapen zehatza Zener Diode 62V 590mW ±1.94% Surface Mount SOD-123 Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 50nA @ 43.4V