BZT52-B56J
NexperiaNexperia
BZT52-B56J Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BZT52-B56J
Fabrikatzaileak / Marka: Nexperia
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 56V 590MW SOD123
Fitxak: BZT52-B56J.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
BZT52-B56Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BZT52-B56J fabrikatzailea Nexperia
deskribapena DIODE ZENER 56V 590MW SOD123 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 409192 pcs Datuen fitxa BZT52-B56J.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 56V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 900mV @ 10mA
tolerantzia ±1.96% Hornitzaileen gailuen paketea SOD-123
Series Automotive, AEC-Q101 Energia - Max 590mW
Packaging Original-Reel® Pakete / kasua SOD-123
Beste izenak 1727-8120-6 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TA)
Muntaketa mota Surface Mount Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Inpedantzia (Max) (Zzt) 120 Ohms Deskribapen zehatza Zener Diode 56V 590mW ±1.96% Surface Mount SOD-123
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 50nA @ 39.2V