BUK7Y4R8-60EX
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BUK7Y4R8-60EX
Fabrikatzaileak / Marka: Nexperia
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 60V 100A LFPAK
Fitxak: BUK7Y4R8-60EX.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mezua
BUK7Y4R8-60EXren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BUK7Y4R8-60EX fabrikatzailea Nexperia
deskribapena MOSFET N-CH 60V 100A LFPAK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 53019 pcs Datuen fitxa BUK7Y4R8-60EX.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 1mA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea LFPAK56, Power-SO8
Series TrenchMOS™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 4.8 mOhm @ 25A, 10V
Power Dissipation (Max) 238W (Tc) Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua SC-100, SOT-669, 4-LFPAK Beste izenak 1727-1487-1
568-10967-1-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 5520pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 73.1nC @ 10V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 60V