BUK7M17-80EX
NexperiaNexperia
BUK7M17-80EX Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BUK7M17-80EX
Fabrikatzaileak / Marka: Nexperia
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 80V 43A LFPAK33
Fitxak: BUK7M17-80EX.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mezua
BUK7M17-80EXren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BUK7M17-80EX fabrikatzailea Nexperia
deskribapena MOSFET N-CH 80V 43A LFPAK33 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 118668 pcs Datuen fitxa BUK7M17-80EX.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 1mA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea LFPAK33
Series Automotive, AEC-Q101 Rds On (Max) @ Id, Vgs 17 mOhm @ 10A, 10V
Power Dissipation (Max) 79W (Tc) Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua SOT-1210, 8-LFPAK33 (5-Lead) Beste izenak 1727-7313-6
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 2031pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 29.6nC @ 10V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 80V