BUK6D23-40EX
NexperiaNexperia
BUK6D23-40EX Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BUK6D23-40EX
Fabrikatzaileak / Marka: Nexperia
Produktuaren Deskribapena BUK6D23-40E/SOT1220/SOT1220
Fitxak: BUK6D23-40EX.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
BUK6D23-40EXren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BUK6D23-40EX fabrikatzailea Nexperia
deskribapena BUK6D23-40E/SOT1220/SOT1220 Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 449509 pcs Datuen fitxa BUK6D23-40EX.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.7V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea DFN2020MD-6
Series Automotive, AEC-Q101, TrenchMOS™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 23 mOhm @ 8A, 10V
Power Dissipation (Max) 2.3W (Ta), 15W (Tc) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 6-UDFN Exposed Pad Beste izenak 1727-8336-2
BUK6D23-40EX-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 582pF @ 20V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 19nC @ 10V FET mota N-Channel
FET Feature - Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V
Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 40V Deskribapen zehatza N-Channel 40V 8A (Ta), 19A (Tc) 2.3W (Ta), 15W (Tc) Surface Mount DFN2020MD-6
Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 8A (Ta), 19A (Tc)