74LVC4066BQ-Q100X
NexperiaNexperia
Nexperia
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 74LVC4066BQ-Q100X
Fabrikatzaileak / Marka: Nexperia
Produktuaren Deskribapena IC SWITCH QUAD BILATERL 14DHVQFN
Fitxak: 74LVC4066BQ-Q100X.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
74LVC4066BQ-Q100Xren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 74LVC4066BQ-Q100X fabrikatzailea Nexperia
deskribapena IC SWITCH QUAD BILATERL 14DHVQFN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 434985 pcs Datuen fitxa 74LVC4066BQ-Q100X.pdf
Tentsioa - Hornidura, bakarrekoa (V +) 1.65 V ~ 5.5 V Tentsioa - Hornidura, Duala (V ±) -
Aldatu ordua (Ton, Toff) (Max) 3.9ns, 5ns Aldatu zirkuitua SPST - NO
Hornitzaileen gailuen paketea 14-DHVQFN (2.5x3) Series Automotive, AEC-Q100
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 14-VFQFN Exposed Pad
Beste izenak 1727-7556-2
74LVC4066BQ-Q100X-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TA)
Egoera erresistentzia (Max) 10 Ohm Zirkuitu kopurua 4
Multiplexu / Demultiplexuen Zirkuitua 1:1 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza 4 Circuit IC Switch 1:1 10 Ohm 14-DHVQFN (2.5x3)
Uneko - Iragazketa (IS (desaktibatuta)) (Max) 5µA crosstalk -56dB @ 1MHz
Kargaren injekzioa 7.5pC Channel-to-Channel lotzeko (ΔRon) -
Channel Capacitance (CS (desaktibatuta), CD (desaktibatuta)) 8pF Oinarriaren zati kopurua 74LVC4066
-3db Bandwidth 500MHz