74LVC240APW,118
NexperiaNexperia
74LVC240APW,118 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 74LVC240APW,118
Fabrikatzaileak / Marka: Nexperia
Produktuaren Deskribapena IC BUFFER INVERT 3.6V 20TSSOP
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
74LVC240APW,118ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 74LVC240APW,118 fabrikatzailea Nexperia
deskribapena IC BUFFER INVERT 3.6V 20TSSOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 194157 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - hornidura 1.2 V ~ 3.6 V Hornitzaileen gailuen paketea 20-TSSOP
Series 74LVC Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Irteerako mota 3-State
Beste izenak 1727-6675-6
568-8976-6-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TA)
Elementuen kopurua 2 Elementu bakoitzeko bit-kopurua 4
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Logika mota Buffer, Inverting Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Unekoa - Irteera handia, behekoa 24mA, 24mA Oinarriaren zati kopurua 74LVC240