74LVC16240ADL,112
NexperiaNexperia
Nexperia
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 74LVC16240ADL,112
Fabrikatzaileak / Marka: Nexperia
Produktuaren Deskribapena IC BUFFER INVERT 3.6V 48SSOP
Fitxak: 74LVC16240ADL,112.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1581 pcs
  • Mezua
74LVC16240ADL,112ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 74LVC16240ADL,112 fabrikatzailea Nexperia
deskribapena IC BUFFER INVERT 3.6V 48SSOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 187358 pcs Datuen fitxa 74LVC16240ADL,112.pdf
Tentsioa - hornidura 1.2 V ~ 3.6 V Hornitzaileen gailuen paketea 48-SSOP
Series 74LVC Packaging Tube
Pakete / kasua 48-BSSOP (0.295", 7.50mm Width) Irteerako mota 3-State
Beste izenak 74LVC16240ADL
74LVC16240ADL-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TA)
Elementuen kopurua 4 Elementu bakoitzeko bit-kopurua 4
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Logika mota Buffer, Inverting Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Unekoa - Irteera handia, behekoa 24mA, 24mA Oinarriaren zati kopurua 74LVC16240