74HCT4067PW-Q100J
NexperiaNexperia
Nexperia
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 74HCT4067PW-Q100J
Fabrikatzaileak / Marka: Nexperia
Produktuaren Deskribapena IC MUX/DEMUX 1X16 24TSSOP
Fitxak: 74HCT4067PW-Q100J.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
5000 pcs
  • Mezua
74HCT4067PW-Q100Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 74HCT4067PW-Q100J fabrikatzailea Nexperia
deskribapena IC MUX/DEMUX 1X16 24TSSOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 74537 pcs Datuen fitxa 74HCT4067PW-Q100J.pdf
Tentsioa - Hornidura, bakarrekoa (V +) 4.5 V ~ 5.5 V Tentsioa - Hornidura, Duala (V ±) -
Aldatu ordua (Ton, Toff) (Max) 65ns, 60ns Aldatu zirkuitua -
Hornitzaileen gailuen paketea 24-TSSOP Series Automotive, AEC-Q100
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Beste izenak 1727-8001-2
74HCT4067PW-Q100J-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TA)
Egoera erresistentzia (Max) 120 Ohm Zirkuitu kopurua 1
Multiplexu / Demultiplexuen Zirkuitua 16:1 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza 1 Circuit IC Switch 16:1 120 Ohm 24-TSSOP
Uneko - Iragazketa (IS (desaktibatuta)) (Max) 800nA crosstalk -
Kargaren injekzioa - Channel-to-Channel lotzeko (ΔRon) 6 Ohm
Channel Capacitance (CS (desaktibatuta), CD (desaktibatuta)) 3.5pF -3db Bandwidth 100MHz