74HC173PW,112
NexperiaNexperia
Nexperia
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 74HC173PW,112
Fabrikatzaileak / Marka: Nexperia
Produktuaren Deskribapena IC FF D-TYPE SNGL 4BIT 16TSSOP
Fitxak: 74HC173PW,112.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2400 pcs
  • Mezua
74HC173PW,112ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 74HC173PW,112 fabrikatzailea Nexperia
deskribapena IC FF D-TYPE SNGL 4BIT 16TSSOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 492579 pcs Datuen fitxa 74HC173PW,112.pdf
Tentsioa - hornidura 2 V ~ 6 V Mota D-Type
Trigger mota Positive Edge Series 74HC
Packaging Tube Pakete / kasua 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Irteerako mota Tri-State, Non-Inverted Beste izenak 74HC173PW
74HC173PW-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TA) Elementuen kopurua 1
Elementu bakoitzeko bit-kopurua 4 Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Max Propagation Delay @ V, Max CL 30ns @ 6V, 50pF
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera-ahalmena 3.5pF
Funtzio Master Reset Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 4µA
Unekoa - Irteera handia, behekoa 7.8mA, 7.8mA Erlojuaren maiztasuna 95MHz