74ABT20DB,112
NexperiaNexperia
Nexperia
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 74ABT20DB,112
Fabrikatzaileak / Marka: Nexperia
Produktuaren Deskribapena IC GATE NAND 2CH 4-INP 14SSOP
Fitxak: 74ABT20DB,112.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1092 pcs
  • Mezua
74ABT20DB,112ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 74ABT20DB,112 fabrikatzailea Nexperia
deskribapena IC GATE NAND 2CH 4-INP 14SSOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 145210 pcs Datuen fitxa 74ABT20DB,112.pdf
Tentsioa - hornidura 4.5 V ~ 5.5 V Hornitzaileen gailuen paketea 14-SSOP
Series 74ABT Packaging Tube
Pakete / kasua 14-SSOP (0.209", 5.30mm Width) Beste izenak 1727-3138
568-2477-5-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Sarrera kopurua 4
Zirkuitu kopurua 2 Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Max Propagation Delay @ V, Max CL 3.9ns @ 5V, 50pF
Logika mota NAND Gate Logika maila - Behekoa 0.8V
Logika maila - Goi 2V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza NAND Gate IC 2 Channel 14-SSOP
Oraina - Erlatiboa (Max) 50µA Unekoa - Irteera handia, behekoa 15mA, 20mA