NHD-3.5-320240FT-CSXN-CTP
Newhaven Display, Intl.Newhaven Display, Intl.
NHD-3.5-320240FT-CSXN-CTP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: NHD-3.5-320240FT-CSXN-CTP
Fabrikatzaileak / Marka: Newhaven Display, Intl.
Produktuaren Deskribapena 3.5" EVE2 TFT SUNL MODULE CAP TO
Fitxak: NHD-3.5-320240FT-CSXN-CTP.pdf
  • Mezua
NHD-3.5-320240FT-CSXN-CTPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia NHD-3.5-320240FT-CSXN-CTP fabrikatzailea Newhaven Display, Intl.
deskribapena 3.5" EVE2 TFT SUNL MODULE CAP TO Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1588 pcs Datuen fitxa NHD-3.5-320240FT-CSXN-CTP.pdf
Ikuspegi eremua 70.68mm W x 53.16mm H Pantaila taktila Capacitive
Series - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Interface SPI Kolore grafikoak Red, Green, Blue (RGB)
Dotaren tamaina - Dot pixelak 320 x 240 (QVGA)
Dot Pitch - Bistaratze mota TFT - Color
Bistaratze modua Transmissive Diagonal pantaila tamaina 3.5" (88.90mm)
Deskribapen zehatza Capacitive Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color SPI 3.5" (88.90mm) 320 x 240 (QVGA) Atzeko argia LED - White