NHD-2.7-12864WDY3
Newhaven Display, Intl.Newhaven Display, Intl.
NHD-2.7-12864WDY3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: NHD-2.7-12864WDY3
Fabrikatzaileak / Marka: Newhaven Display, Intl.
Produktuaren Deskribapena LCD OLED GRAPHIC 128 X 64 YLW
Fitxak: NHD-2.7-12864WDY3.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
  • Mezua
NHD-2.7-12864WDY3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia NHD-2.7-12864WDY3 fabrikatzailea Newhaven Display, Intl.
deskribapena LCD OLED GRAPHIC 128 X 64 YLW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3221 pcs Datuen fitxa NHD-2.7-12864WDY3.pdf
Ikuspegi eremua 63.41mm W x 32.69mm H Pantaila taktila -
Series - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Interface Parallel/Serial
Kolore grafikoak Yellow Dotaren tamaina 0.45mm W x 0.45mm H
Dot pixelak 128 x 64 Dot Pitch 0.48mm W x 0.48mm H
Bistaratze mota OLED - Passive Matrix Bistaratze modua -
Diagonal pantaila tamaina 2.7" (68.58mm) Deskribapen zehatza Graphic LCD Display Module Yellow OLED - Passive Matrix Parallel/Serial 2.7" (68.58mm) 128 x 64