D0107LT-33-0701A
Newhaven Display, Intl.Newhaven Display, Intl.
D0107LT-33-0701A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D0107LT-33-0701A
Fabrikatzaileak / Marka: Newhaven Display, Intl.
Produktuaren Deskribapena DISPLAY VFD 7-SEG 1X7 12.5MM
Fitxak: D0107LT-33-0701A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
D0107LT-33-0701Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D0107LT-33-0701A fabrikatzailea Newhaven Display, Intl.
deskribapena DISPLAY VFD 7-SEG 1X7 12.5MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 8821 pcs Datuen fitxa D0107LT-33-0701A.pdf
Tentsioa - hornidura - Ikuspegi eremua -
Series - Eskema L x W x H 98.00mm x 33.00mm x 8.00mm
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Puntuen kopurua -
Interface - Formatu -
Bistaratze mota Character Erakutsi formatua 7 x 1
Deskribapen zehatza Vacuum Fluorescent Display (VFD) 7 x 1 Character 98.00mm x 33.00mm x 8.00mm Karakterearen tamaina 12.40mm H x 6.00mm W