NE03V03400SW001
Nesscap Co., LtdNesscap Co., Ltd
Nesscap Co., Ltd
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: NE03V03400SW001
Fabrikatzaileak / Marka: Nesscap Co., Ltd
Produktuaren Deskribapena CAPACITOR 3400F 3.0V WELD
Fitxak: NE03V03400SW001.pdf
  • Mezua
NE03V03400SW001ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia NE03V03400SW001 fabrikatzailea Nesscap Co., Ltd
deskribapena CAPACITOR 3400F 3.0V WELD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7046 pcs Datuen fitxa NE03V03400SW001.pdf
Tentsioaren balioa 3V tolerantzia -
Bukaera Weld Stud Tamaina / dimentsioa 2.374" Dia x 5.433" L (60.3mm x 138.00mm)
Series - Packaging -
Pakete / kasua Axial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 65°C
Muntaketa mota Chassis Mount Bizitza @ tenperatura. 1500 Hrs @ 65°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 0.24 mOhm
Deskribapen zehatza 3400F (EDLC) Supercapacitor 3V Axial, Can 0.24 mOhm 1500 Hrs @ 65°C kapazitantzia 3400F