SPC5515SBMLQ66
NXP Semiconductors / Freescale
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SPC5515SBMLQ66
Fabrikatzaileak / Marka: NXP Semiconductors / Freescale
Produktuaren Deskribapena IC MCU 32BIT 768KB FLASH 144LQFP
Fitxak:
  • Mezua
SPC5515SBMLQ66ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SPC5515SBMLQ66 fabrikatzailea NXP Semiconductors / Freescale
deskribapena IC MCU 32BIT 768KB FLASH 144LQFP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3995 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.25 V Hornitzaileen gailuen paketea 144-LQFP (20x20)
Abiadura 66MHz Series MPC55xx Qorivva
RAM tamaina 48K x 8 Programaren memoria mota FLASH
Programaren Memoria Tamaina 768KB (768K x 8) periferikoak DMA, POR, PWM, WDT
Packaging Tray Pakete / kasua 144-LQFP
Osziladore mota Internal Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TA)
I / O kopurua 111 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant EEPROM neurria -
Deskribapen zehatza e200z1 MPC55xx Qorivva Microcontroller IC 32-Bit 66MHz 768KB (768K x 8) FLASH 144-LQFP (20x20) Datuen bihurgailuak A/D 40x12b