SPC5200CVR400BR2
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SPC5200CVR400BR2
Fabrikatzaileak / Marka: NXP Semiconductors / Freescale
Produktuaren Deskribapena IC MPU MPC52XX 400MHZ 272BGA
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
SPC5200CVR400BR2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SPC5200CVR400BR2 fabrikatzailea NXP Semiconductors / Freescale
deskribapena IC MPU MPC52XX 400MHZ 272BGA Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3529 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - I / O 2.5V, 3.3V USB USB 1.1 (2)
Hornitzaileen gailuen paketea 272-PBGA (27x27) Abiadura 400MHz
Series MPC52xx Segurtasunaren ezaugarriak -
SATA - RAM kontrolagailuak DDR, SDRAM
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 272-BBGA
Beste izenak 935309514518 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Grafika bizkortzea No
Ethernet 10/100 Mbps (1) Bistaratzea eta interfazearen kontrolatzaileak -
Deskribapen zehatza PowerPC G2_LE Microprocessor IC MPC52xx 1 Core, 32-Bit 400MHz 272-PBGA (27x27) Core Prozesadorea PowerPC G2_LE