SPC5121YVY400B
NXP Semiconductors / Freescale
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SPC5121YVY400B
Fabrikatzaileak / Marka: NXP Semiconductors / Freescale
Produktuaren Deskribapena IC MCU 32BIT ROMLESS 516TEPBGA
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
200 pcs
  • Mezua
SPC5121YVY400Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SPC5121YVY400B fabrikatzailea NXP Semiconductors / Freescale
deskribapena IC MCU 32BIT ROMLESS 516TEPBGA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1855 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 1.08 V ~ 3.6 V Hornitzaileen gailuen paketea 516-TEPBGA (27x27)
Abiadura 400MHz Series MPC5121e
RAM tamaina 128K x 8 Programaren memoria mota ROMless
Programaren Memoria Tamaina - periferikoak DMA, WDT
Packaging Tray Pakete / kasua 516-BBGA Exposed Pad
Beste izenak 935312823557 Osziladore mota External
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA) I / O kopurua 147
EEPROM neurria - Deskribapen zehatza e300 MPC5121e Microcontroller IC 32-Bit 400MHz ROMless 516-TEPBGA (27x27)