SPAKDSP321VF240
NXP Semiconductors / Freescale
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SPAKDSP321VF240
Fabrikatzaileak / Marka: NXP Semiconductors / Freescale
Produktuaren Deskribapena IC DSP 24BIT 196-MAPBGA
Fitxak:
  • Mezua
SPAKDSP321VF240ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SPAKDSP321VF240 fabrikatzailea NXP Semiconductors / Freescale
deskribapena IC DSP 24BIT 196-MAPBGA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5378 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - I / O 3.30V Tentsioa - Core 1.60V
Mota Fixed Point Hornitzaileen gailuen paketea 196-MAPBGA (15x15)
Series DSP56K/Symphony Packaging Tray
Pakete / kasua 196-BGA Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C (TJ)
On-Chip RAM 576kB Memoria ez lurrunkorra ROM (576 B)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Interface Host Interface, SSI, SCI
Erlojuaren abiadura 240MHz Oinarriaren zati kopurua SPAKDSP321