PZM2.4NBA,115
NXP USA Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PZM2.4NBA,115
Fabrikatzaileak / Marka: NXP USA Inc.
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 2.4V 220MW SMT3
Fitxak:
  • Mezua
PZM2.4NBA,115ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PZM2.4NBA,115 fabrikatzailea NXP USA Inc.
deskribapena DIODE ZENER 2.4V 220MW SMT3 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5791 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - isolamendua 100 Ohm Tentsioa - Tasa SMT3; MPAK
Series - RoHS egoera Tape & Reel (TR)
Energia - Max 220mW polarizazio TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Beste izenak 934055613115
PZM2.4NBA T/R
PZM2.4NBA T/R-ND
Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia PZM2.4NBA,115 Inpedantzia (Max) (Zzt) 2.4V
Zabaldutako deskribapena Zener Diode 220mW ±6% Surface Mount SMT3; MPAK ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±6%
Diode konfigurazioa 50µA @ 1V deskribapena DIODE ZENER 2.4V 220MW SMT3
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 1.1V @ 100mA