OM13554UL
NXP Semiconductors / Freescale
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: OM13554UL
Fabrikatzaileak / Marka: NXP Semiconductors / Freescale
Produktuaren Deskribapena NX5P1107 LOAD SWITCH BOARD
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
OM13554ULren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia OM13554UL fabrikatzailea NXP Semiconductors / Freescale
deskribapena NX5P1107 LOAD SWITCH BOARD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 16264 pcs Datuen fitxa
Erabilitako IC / Taldea * Mota *
Edukien hornitua Board(s) Series *
Bigarren Atributuak - Lehen mailako atributuak -
Beste izenak 935306282598 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Funtzio *
Txertatutako - Deskribapen zehatza Evaluation Board
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
OM13553UL
OM13553UL
fabrikatzaileak: NXP Semiconductors / Freescale
deskribapena: NX5P1100 LOAD SWITCH BOARD
Stockean: 9436 pcs
Deskarga:
RFQ
deskribapena: SA630D DEMOBOARD
Stockean: 990 pcs
Deskarga:
RFQ
OM1355E-R58
OM1355E-R58
fabrikatzaileak: Ohmite
deskribapena: RES 1.3M OHM 1W 5% AXIAL