MSC8157SVT1000A
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MSC8157SVT1000A
Fabrikatzaileak / Marka: NXP Semiconductors / Freescale
Produktuaren Deskribapena IC DSP 6-CORE DGTL 783FCBGA
Fitxak:
  • Mezua
MSC8157SVT1000Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MSC8157SVT1000A fabrikatzailea NXP Semiconductors / Freescale
deskribapena IC DSP 6-CORE DGTL 783FCBGA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3174 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - I / O 1.0V, 1.5V, 2.5V Tentsioa - Core 1.00V
Mota SC3850 Six Core Hornitzaileen gailuen paketea 783-FCPBGA (29x29)
Series StarCore Packaging Tray
Pakete / kasua 783-BBGA, FCBGA Tenperatura operatiboa 0°C ~ 105°C (TJ)
On-Chip RAM 6.375MB Memoria ez lurrunkorra ROM (96 kB)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Erlojuaren abiadura 1GHz Oinarriaren zati kopurua MSC8157