MSC8154ETVT1000B
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MSC8154ETVT1000B
Fabrikatzaileak / Marka: NXP Semiconductors / Freescale
Produktuaren Deskribapena IC DSP QUAD 1GHZ 783FCBGA
Fitxak:
  • Mezua
MSC8154ETVT1000Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MSC8154ETVT1000B fabrikatzailea NXP Semiconductors / Freescale
deskribapena IC DSP QUAD 1GHZ 783FCBGA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4058 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - I / O 2.50V Tentsioa - Core 1.00V
Mota SC3850 Quad Core Hornitzaileen gailuen paketea 783-FCPBGA (29x29)
Series StarCore Packaging Tray
Pakete / kasua 783-BBGA, FCBGA Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C (TJ)
On-Chip RAM 576kB Memoria ez lurrunkorra ROM (96 kB)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Erlojuaren abiadura 1GHz Oinarriaren zati kopurua MSC8154