MSC8151SAG1000B
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MSC8151SAG1000B
Fabrikatzaileak / Marka: NXP Semiconductors / Freescale
Produktuaren Deskribapena IC DSP 1X 1GHZ SC3850 783FCBGA
Fitxak:
  • Mezua
MSC8151SAG1000Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MSC8151SAG1000B fabrikatzailea NXP Semiconductors / Freescale
deskribapena IC DSP 1X 1GHZ SC3850 783FCBGA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5252 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - I / O 2.50V Tentsioa - Core 1.00V
Mota SC3850 Single Core Hornitzaileen gailuen paketea 783-FCPBGA (29x29)
Series StarCore Packaging Tray
Pakete / kasua 783-BBGA, FCBGA Beste izenak 935314848557
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 105°C (TJ) On-Chip RAM 576kB
Memoria ez lurrunkorra ROM (96 kB) Muntaketa mota Surface Mount
Interface Ethernet, I²C, PCI, RGMII, Serial RapidIO, SGMII, SPI, UART/USART Erlojuaren abiadura 1GHz