MSC8144SVT1000A
NXP Semiconductors / Freescale
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MSC8144SVT1000A
Fabrikatzaileak / Marka: NXP Semiconductors / Freescale
Produktuaren Deskribapena IC DSP QUAD 1GHZ 783FCBGA
Fitxak:
  • Mezua
MSC8144SVT1000Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MSC8144SVT1000A fabrikatzailea NXP Semiconductors / Freescale
deskribapena IC DSP QUAD 1GHZ 783FCBGA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5537 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - I / O 3.30V Tentsioa - Core 1.00V
Mota SC3400 Core Hornitzaileen gailuen paketea 783-FCPBGA (29x29)
Series StarCore Packaging Tray
Pakete / kasua 783-BBGA, FCBGA Tenperatura operatiboa 0°C ~ 105°C (TJ)
On-Chip RAM 10.5MB Memoria ez lurrunkorra External
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Erlojuaren abiadura 1GHz Oinarriaren zati kopurua MSC8144