MSC7118VM1200
NXP Semiconductors / Freescale
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MSC7118VM1200
Fabrikatzaileak / Marka: NXP Semiconductors / Freescale
Produktuaren Deskribapena DSP 16BIT W/DDR CTRLR 400-MAPBGA
Fitxak:
  • Mezua
MSC7118VM1200ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MSC7118VM1200 fabrikatzailea NXP Semiconductors / Freescale
deskribapena DSP 16BIT W/DDR CTRLR 400-MAPBGA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4084 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - I / O 3.30V Tentsioa - Core 1.20V
Mota Fixed Point Hornitzaileen gailuen paketea 400-MAPBGA (17x17)
Series StarCore Packaging Tray
Pakete / kasua 400-LFBGA Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C (TJ)
On-Chip RAM 464kB Memoria ez lurrunkorra ROM (8 kB)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Interface Host Interface, I²C, UART
Erlojuaren abiadura 300MHz Oinarriaren zati kopurua MSC7118