MRFE6VS25LR5
NXP Semiconductors / Freescale
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MRFE6VS25LR5
Fabrikatzaileak / Marka: NXP Semiconductors / Freescale
Produktuaren Deskribapena FET RF 133V 512MHZ NI360L
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
MRFE6VS25LR5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MRFE6VS25LR5 fabrikatzailea NXP Semiconductors / Freescale
deskribapena FET RF 133V 512MHZ NI360L Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1919 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Proba 50V Tentsioaren balioa 133V
Transistore mota LDMOS Hornitzaileen gailuen paketea NI-360
Series - Energia - Irteera 25W
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua NI-360
Beste izenak 935320096178
MRFE6VS25LR5-ND
MRFE6VS25LR5TR
Zarataren irudia -
Irabazia 25.9dB Frequency 512MHz
Deskribapen zehatza RF Mosfet LDMOS 50V 10mA 512MHz 25.9dB 25W NI-360 Uneko balorazioa -
Uneko - Test 10mA Oinarriaren zati kopurua MRFE6VS25