MRF8P20165WHSR5
NXP Semiconductors / Freescale
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MRF8P20165WHSR5
Fabrikatzaileak / Marka: NXP Semiconductors / Freescale
Produktuaren Deskribapena FET RF 2CH 65V 2.01GHZ NI780S4
Fitxak:
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 978 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 978 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
MRF8P20165WHSR5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MRF8P20165WHSR5 fabrikatzailea NXP Semiconductors / Freescale
deskribapena FET RF 2CH 65V 2.01GHZ NI780S4 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 978 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Proba 28V Tentsioaren balioa 65V
Transistore mota LDMOS (Dual) Hornitzaileen gailuen paketea NI-780S-4
Series - Energia - Irteera 37W
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua NI-780S-4
Beste izenak 935314475178
MRF8P20165WHSR5TR
Zarataren irudia -
Irabazia 14.8dB Frequency 1.98GHz ~ 2.01GHz
Deskribapen zehatza RF Mosfet LDMOS (Dual) 28V 550mA 1.98GHz ~ 2.01GHz 14.8dB 37W NI-780S-4 Uneko balorazioa -
Uneko - Test 550mA Oinarriaren zati kopurua MRF8P20165