MRF7S35120HSR3
NXP Semiconductors / Freescale
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MRF7S35120HSR3
Fabrikatzaileak / Marka: NXP Semiconductors / Freescale
Produktuaren Deskribapena FET RF 65V 3.5GHZ NI-780S
Fitxak:
  • Mezua
MRF7S35120HSR3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MRF7S35120HSR3 fabrikatzailea NXP Semiconductors / Freescale
deskribapena FET RF 65V 3.5GHZ NI-780S Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3745 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Proba 32V Tentsioaren balioa 65V
Transistore mota LDMOS Hornitzaileen gailuen paketea NI-780S
Series - Energia - Irteera 120W
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua NI-780S
Zarataren irudia - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Irabazia 12dB
Frequency 3.1GHz ~ 3.5GHz Deskribapen zehatza RF Mosfet LDMOS 32V 150mA 3.1GHz ~ 3.5GHz 12dB 120W NI-780S
Uneko balorazioa - Uneko - Test 150mA