MRF7S21150HSR3
NXP Semiconductors / Freescale
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MRF7S21150HSR3
Fabrikatzaileak / Marka: NXP Semiconductors / Freescale
Produktuaren Deskribapena FET RF 65V 2.17GHZ NI-780S
Fitxak:
  • Mezua
MRF7S21150HSR3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MRF7S21150HSR3 fabrikatzailea NXP Semiconductors / Freescale
deskribapena FET RF 65V 2.17GHZ NI-780S Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6206 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Proba 28V Tentsioaren balioa 65V
Transistore mota LDMOS Hornitzaileen gailuen paketea NI-780S
Series - Energia - Irteera 44W
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua NI-780S
Beste izenak 935309845128 Zarataren irudia -
Irabazia 17.5dB Frequency 2.11GHz ~ 2.17GHz
Deskribapen zehatza RF Mosfet LDMOS 28V 1.35A 2.11GHz ~ 2.17GHz 17.5dB 44W NI-780S Uneko balorazioa -
Uneko - Test 1.35A Oinarriaren zati kopurua MRF7S21150