MPX2100GVP
NXP Semiconductors / Freescale
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MPX2100GVP
Fabrikatzaileak / Marka: NXP Semiconductors / Freescale
Produktuaren Deskribapena SENSOR PRESSURE COMP 4-PIN
Fitxak:
  • Mezua
MPX2100GVPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MPX2100GVP fabrikatzailea NXP Semiconductors / Freescale
deskribapena SENSOR PRESSURE COMP 4-PIN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5611 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - hornidura 10 V ~ 16 V Amaiera estiloa PCB
Hornitzaileen gailuen paketea - Series MPX2100
Presio mota Vented Gauge Port Style Barbed
Portuaren tamaina Male - 0.19" (4.93mm) Tube Pakete / kasua 4-SIP Module
Irteerako mota Wheatstone Bridge Irteera 0 mV ~ 40 mV (10V)
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Presio operatiboa 14.5 PSI (100 kPa)
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Gehieneko presioa 58.02 PSI (400 kPa)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Temperature Compensated
Deskribapen zehatza Pressure Sensor 14.5 PSI (100 kPa) Vented Gauge Male - 0.19" (4.93mm) Tube 0 mV ~ 40 mV (10V) 4-SIP Module zehaztasun -