MPR111EKR2
NXP Semiconductors / Freescale
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MPR111EKR2
Fabrikatzaileak / Marka: NXP Semiconductors / Freescale
Produktuaren Deskribapena IC SENS PROXIMITY ANLG 54-SOIC
Fitxak:
  • Mezua
MPR111EKR2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MPR111EKR2 fabrikatzailea NXP Semiconductors / Freescale
deskribapena IC SENS PROXIMITY ANLG 54-SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4519 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - hornidura - Mota -
Hornitzaileen gailuen paketea 54-SOIC Series -
Ebazpena - Hurbiltasunaren detekzioa -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 54-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Exposed Pad
Tenperatura operatiboa - Sarrera kopurua -
LED gidariaren kanalak - Interface -
Deskribapen zehatza IC SENS PROXIMITY ANLG 54-SOIC Egungo hornidura -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MPR12-3GD110V
MPR12-3GD110V
fabrikatzaileak: Bivar, Inc.
deskribapena: PNL MNT 110V GREEN 8MM