MPC870ZT80
NXP Semiconductors / Freescale
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MPC870ZT80
Fabrikatzaileak / Marka: NXP Semiconductors / Freescale
Produktuaren Deskribapena IC MPU MPC8XX 80MHZ 256BGA
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
MPC870ZT80ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MPC870ZT80 fabrikatzailea NXP Semiconductors / Freescale
deskribapena IC MPU MPC8XX 80MHZ 256BGA Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4526 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - I / O 3.3V USB USB 2.0 (1)
Hornitzaileen gailuen paketea 256-PBGA (23x23) Abiadura 80MHz
Series MPC8xx Segurtasunaren ezaugarriak -
SATA - RAM kontrolagailuak DRAM
Packaging Tray Pakete / kasua 256-BBGA
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 95°C (TA) Zenbakien / Busaren zabalera kopurua 1 Core, 32-Bit
Grafika bizkortzea No Ethernet 10/100 Mbps (2)
Bistaratzea eta interfazearen kontrolatzaileak - Deskribapen zehatza MPC8xx Microprocessor IC MPC8xx 1 Core, 32-Bit 80MHz 256-PBGA (23x23)