MPC857TZQ50B
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MPC857TZQ50B
Fabrikatzaileak / Marka: NXP Semiconductors / Freescale
Produktuaren Deskribapena IC MPU MPC8XX 50MHZ 357BGA
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
MPC857TZQ50Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MPC857TZQ50B fabrikatzailea NXP Semiconductors / Freescale
deskribapena IC MPU MPC8XX 50MHZ 357BGA Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5344 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - I / O 3.3V USB -
Hornitzaileen gailuen paketea 357-PBGA (25x25) Abiadura 50MHz
Series MPC8xx Segurtasunaren ezaugarriak -
SATA - RAM kontrolagailuak DRAM
Packaging Tray Pakete / kasua 357-BBGA
Beste izenak 935321139557 Tenperatura operatiboa 0°C ~ 105°C (TA)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Grafika bizkortzea No
Ethernet 10 Mbps (1), 10/100 Mbps (1) Bistaratzea eta interfazearen kontrolatzaileak -
Deskribapen zehatza MPC8xx Microprocessor IC MPC8xx 1 Core, 32-Bit 50MHz 357-PBGA (25x25) Core Prozesadorea MPC8xx