MPC852TVR80A
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MPC852TVR80A
Fabrikatzaileak / Marka: NXP Semiconductors / Freescale
Produktuaren Deskribapena IC MPU MPC8XX 80MHZ 256BGA
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
MPC852TVR80Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MPC852TVR80A fabrikatzailea NXP Semiconductors / Freescale
deskribapena IC MPU MPC8XX 80MHZ 256BGA Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4873 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - I / O 3.3V USB -
Hornitzaileen gailuen paketea 256-PBGA (23x23) Abiadura 80MHz
Series MPC8xx Segurtasunaren ezaugarriak -
SATA - RAM kontrolagailuak DRAM
Packaging Tray Pakete / kasua 256-BBGA
Beste izenak 935316782557 Tenperatura operatiboa 0°C ~ 95°C (TA)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Grafika bizkortzea No
Ethernet 10 Mbps (1) Bistaratzea eta interfazearen kontrolatzaileak -
Deskribapen zehatza MPC8xx Microprocessor IC MPC8xx 1 Core, 32-Bit 80MHz 256-PBGA (23x23) Core Prozesadorea MPC8xx