MPC850DEVR66BUR2
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MPC850DEVR66BUR2
Fabrikatzaileak / Marka: NXP Semiconductors / Freescale
Produktuaren Deskribapena IC MPU MPC8XX 66MHZ 256BGA
Fitxak:
  • Mezua
MPC850DEVR66BUR2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MPC850DEVR66BUR2 fabrikatzailea NXP Semiconductors / Freescale
deskribapena IC MPU MPC8XX 66MHZ 256BGA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3747 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - I / O 3.3V USB USB 1.x (1)
Hornitzaileen gailuen paketea 256-PBGA (23x23) Abiadura 66MHz
Series MPC8xx Segurtasunaren ezaugarriak -
SATA - RAM kontrolagailuak DRAM
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 256-BBGA
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 95°C (TA) Zenbakien / Busaren zabalera kopurua 1 Core, 32-Bit
Grafika bizkortzea No Ethernet 10 Mbps (1)
Bistaratzea eta interfazearen kontrolatzaileak - Deskribapen zehatza MPC8xx Microprocessor IC MPC8xx 1 Core, 32-Bit 66MHz 256-PBGA (23x23)
Core Prozesadorea MPC8xx Co-prozesadoreak / DSP Communications; CPM
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MPC850DEVR80BU
MPC850DEVR80BU
fabrikatzaileak: NXP Semiconductors / Freescale
deskribapena: IC MPU MPC8XX 80MHZ 256BGA
Stockean: 3372 pcs
Deskarga:
RFQ
MPC850DEVR66BU
MPC850DEVR66BU
deskribapena: IC MPU MPC8XX 66MHZ 256BGA