MPC755CRX400LE
NXP Semiconductors / Freescale
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MPC755CRX400LE
Fabrikatzaileak / Marka: NXP Semiconductors / Freescale
Produktuaren Deskribapena IC MPU MPC7XX 400MHZ 360FCCBGA
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
MPC755CRX400LEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MPC755CRX400LE fabrikatzailea NXP Semiconductors / Freescale
deskribapena IC MPU MPC7XX 400MHZ 360FCCBGA Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3046 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - I / O 2.5V, 3.3V USB -
Hornitzaileen gailuen paketea 360-CBGA (25x25) Abiadura 400MHz
Series MPC7xx Segurtasunaren ezaugarriak -
SATA - RAM kontrolagailuak -
Packaging Tray Pakete / kasua 360-BCBGA, FCCBGA
Beste izenak 935325282157 Tenperatura operatiboa 0°C ~ 105°C (TA)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Grafika bizkortzea No
Ethernet - Bistaratzea eta interfazearen kontrolatzaileak -
Deskribapen zehatza PowerPC Microprocessor IC MPC7xx 1 Core, 32-Bit 400MHz 360-CBGA (25x25) Core Prozesadorea PowerPC