MPC755BRX350LE
NXP Semiconductors / Freescale
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MPC755BRX350LE
Fabrikatzaileak / Marka: NXP Semiconductors / Freescale
Produktuaren Deskribapena IC MPU MPC7XX 350MHZ 360FCCBGA
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
MPC755BRX350LEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MPC755BRX350LE fabrikatzailea NXP Semiconductors / Freescale
deskribapena IC MPU MPC7XX 350MHZ 360FCCBGA Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6555 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - I / O 2.5V, 3.3V USB -
Hornitzaileen gailuen paketea 360-CBGA (25x25) Abiadura 350MHz
Series MPC7xx Segurtasunaren ezaugarriak -
SATA - RAM kontrolagailuak -
Packaging Tray Pakete / kasua 360-BCBGA, FCCBGA
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 105°C (TA) Zenbakien / Busaren zabalera kopurua 1 Core, 32-Bit
Grafika bizkortzea No Ethernet -
Bistaratzea eta interfazearen kontrolatzaileak - Deskribapen zehatza PowerPC Microprocessor IC MPC7xx 1 Core, 32-Bit 350MHz 360-CBGA (25x25)