MPC5553MZP132
NXP Semiconductors / Freescale
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MPC5553MZP132
Fabrikatzaileak / Marka: NXP Semiconductors / Freescale
Produktuaren Deskribapena IC MCU 32BIT 1.5MB FLASH 416BGA
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
200 pcs
  • Mezua
MPC5553MZP132ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MPC5553MZP132 fabrikatzailea NXP Semiconductors / Freescale
deskribapena IC MCU 32BIT 1.5MB FLASH 416BGA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2731 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 1.35 V ~ 1.65 V Hornitzaileen gailuen paketea 416-PBGA (27x27)
Abiadura 132MHz Series MPC55xx Qorivva
RAM tamaina 64K x 8 Programaren memoria mota FLASH
Programaren Memoria Tamaina 1.5MB (1.5M x 8) periferikoak DMA, POR, PWM, WDT
Packaging Tray Pakete / kasua 416-BBGA
Beste izenak 935324055557 Osziladore mota External
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TA) I / O kopurua 220
EEPROM neurria - Deskribapen zehatza e200z6 MPC55xx Qorivva Microcontroller IC 32-Bit 132MHz 1.5MB (1.5M x 8) FLASH 416-PBGA (27x27)