MPC5200VR400BR2
NXP Semiconductors / Freescale
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MPC5200VR400BR2
Fabrikatzaileak / Marka: NXP Semiconductors / Freescale
Produktuaren Deskribapena IC MPU MPC52XX 400MHZ 272BGA
Fitxak:
  • Mezua
MPC5200VR400BR2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MPC5200VR400BR2 fabrikatzailea NXP Semiconductors / Freescale
deskribapena IC MPU MPC52XX 400MHZ 272BGA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7015 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - I / O 2.5V, 3.3V USB USB 1.1 (2)
Hornitzaileen gailuen paketea 272-PBGA (27x27) Abiadura 400MHz
Series MPC52xx Segurtasunaren ezaugarriak -
SATA - RAM kontrolagailuak DDR, SDRAM
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 272-BBGA
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C (TA) Zenbakien / Busaren zabalera kopurua 1 Core, 32-Bit
Grafika bizkortzea No Ethernet 10/100 Mbps (1)
Bistaratzea eta interfazearen kontrolatzaileak - Deskribapen zehatza PowerPC e300 Microprocessor IC MPC52xx 1 Core, 32-Bit 400MHz 272-PBGA (27x27)