MMC2114CFCPU33
NXP Semiconductors / Freescale
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MMC2114CFCPU33
Fabrikatzaileak / Marka: NXP Semiconductors / Freescale
Produktuaren Deskribapena IC MCU 32BIT 256KB FLASH 100LQFP
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
MMC2114CFCPU33ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MMC2114CFCPU33 fabrikatzailea NXP Semiconductors / Freescale
Kopurua eskuragarri 3290 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Hornidura (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 3.6 V Hornitzaileen gailuen paketea 100-LQFP (14x14)
Abiadura 33MHz Series MCore
RAM tamaina 32K x 8 Programaren memoria mota FLASH
Programaren Memoria Tamaina 256KB (256K x 8) periferikoak LVD, POR, PWM, WDT
Packaging Tray Pakete / kasua 100-LQFP
Osziladore mota Internal Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
I / O kopurua 67 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant EEPROM neurria -
Deskribapen zehatza M210 MCore Microcontroller IC 32-Bit 33MHz 256KB (256K x 8) FLASH 100-LQFP (14x14) Datuen bihurgailuak A/D 8x10b