MCIMX7D3DVK10SC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MCIMX7D3DVK10SC
Fabrikatzaileak / Marka: NXP Semiconductors / Freescale
Produktuaren Deskribapena NO EPDC, 2 ETH, NO CAN, 2 OTG 1
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
152 pcs
608 pcs
  • Mezua
MCIMX7D3DVK10SCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MCIMX7D3DVK10SC fabrikatzailea NXP Semiconductors / Freescale
deskribapena NO EPDC, 2 ETH, NO CAN, 2 OTG 1 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4486 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - I / O 1.8V, 3.3V USB USB 2.0 + PHY (1), USB 2.0 OTG + PHY (2)
Hornitzaileen gailuen paketea 488-FBGA (12x12) Abiadura 1.0GHz
Series i.MX7D Segurtasunaren ezaugarriak A-HAB, ARM TZ, CAAM, CSU, SJC, SNVS
SATA - RAM kontrolagailuak LPDDR2, LPDDR3, DDR3, DDR3L
Packaging Tray Pakete / kasua 488-TFBGA
Beste izenak 568-14227
MCIMX7D3DVK10SC-ND
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 95°C (TJ)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Grafika bizkortzea No
Ethernet 10/100/1000 Mbps (2) Bistaratzea eta interfazearen kontrolatzaileak Keypad, LCD, MIPI
Deskribapen zehatza ARM® Cortex®-A7, ARM® Cortex®-M4 Microprocessor IC i.MX7D 2 Core, 32-Bit 1.0GHz 488-FBGA (12x12) Core Prozesadorea ARM® Cortex®-A7, ARM® Cortex®-M4